O firmie

Quick Car Sp. z o.o. i Quick Car Group S.A. to spółki działające w branży motoryzacyjnej zajmujące się krótkoterminowym wynajmem samochodów zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

Zajmujemy się profesjonalnym wypożyczaniem samochodów zgodnie z zamówieniem klienta, według jego gustów i upodobań. Staramy się dbać przede wszystkim o czas i wygodę swoich klientów. Posiadając dotychczasowe doświadczenie - wyznaczamy sobie konkretne cele, aby być postrzegani jako firma nowoczesna, oferująca wysokiej jakości i dobrej marki samochody, a przede wszystkim dbająca o klienta i jego życzenia.

Oferowane przez naszą wypożyczalnię samochody do dyspozycji naszych klientów – dostosowujemy je do potrzeb każdej pory roku. Wyposażamy je standardowo we wszystkie elementy zapewniające nie tylko komfort, ale i wygodę zapewniającą miłą i bezpieczną jazdę.
W ramach wypożyczania samochodów – zapewniamy w wyposażeniu radio CB, telefon komórkowy, nawigację gps, w razie potrzeby fotelik dla małego dziecka, bagażnik dachowy oraz pełne wyposażenie niezbędne do spełnienia wymogów przepisów Prawo o ruchu drogowym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.